Časté dotazy

  • Časté dotazy

Ušetříme vám čas nejčastějšími otázkami

Mezi hlavní výhody montovaných dřevostaveb patří zejména fakt, že je lze bezpečně postavit skoro v jakémkoliv ročním období, a to velmi rychle. Stavba domu jako takového trvá v průměru tři až čtyři měsíce. Dobu smontování domu mohou oddálit nebo prodloužit pouze velmi nepříznivé klimatické podmínky. Vlhko montáži dřevěného domu neprospívá a bude-li vám někdy nějaká firma tvrdit opak, vezměte rychle nohy na ramena.

Dřevostavby od nás mají obvodový plášť s velmi dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi, díky čemuž se vám sníží náklady na vytápění a chlazení domu. Dnes energeticky úspornější stavbu ocení každý.

Dřevostavby splňují ekologické požadavky a při jejich zhotovení se využívají obnovitelné zdroje. Zpracování dřeva není tak náročné na spotřebu energií oproti výrobě jiných stavebních materiálů. Ať už mluvíme o oceli, betonu nebo cihlách.

Náš provoz je komplexní, naše výroba je bezezbytková a poslední zbytky dřeva využijeme k energetickým účelům.

Z pohledu finanční náročnosti jsou v případě kvalitnějších dřevostaveb ceny velmi podobné až srovnatelné s cenou zděných domů. Obecně ale platí, že dřevostavby jsou stále cenově příznivější, dostupnější a hlavně energeticky úspornější.

Uvedené ceny na webu jsou pouze orientační, vše se mění ve vztahu ke konkrétním požadavkům stavebníků. Přesnější cenovou rozvahu pro váš budoucí domov uděláme na společné osobní schůzce.

Velmi častou otázkou je obávaná životnost dřevostavby. Ta je dána především péčí o ni v průběhu jejího užívání. Kvalitní a správně užívaná dřevostavba může naprosto bez problémů sloužit i několika generacím.

Jsme specifičtí naším přístupem. Neprovedeme vás nejmodernějším showroomem, zato vám můžeme představit celý proces výroby. Ukážeme vám prostory, kde vyrábíme, stejně tak lze nahlédnout na postup montáže. V případě zájmu vás vezmeme na prohlídku domu ve výstavbě nebo do dokončeného obývaného domu.

V naší firmě vzniká vše, doslova "od stromu po dům", bez nutnosti dalších subdodavatelů, za pomoci nejmodernějších strojů. Jen tak dokážeme stále plnit naše vysoké standardy kvality. A to uvidíte na vlastní oči.

Ze zkušenosti víme, že životnost našich dřevostaveb je srovnatelná se zděnými domy. Nebojíme se zákonnou 5letou záruku zvýšit na 20 let. Jsme rodinná firma, která dává klientům jistotu a odbornost vlastním zázemím a stabilním pracovním kolektivem. Garantujeme, že jednáme na rovinu a jsme v oboru opravdovými odborníky. Poctivé práci se dřevem se věnujeme už více než 3 dekády. Stovky dodaných domů a naši spokojení zákazníci nám dávají chuť do dalších realizací. Za naší prací zůstávají trvalé hodnoty, na které si můžete sáhnout, ve kterých budete spokojeně bydlet.

Nabízíme vám kompletní servis pro stavbu domu. Rádi připravíme studii domu, dokumentaci pro stavební řízení, zajistíme inženýring pro stavební povolení a dům předáme v provedení na klíč. Jste pro nás na prvním místě, vy si jen můžete užívat proces vzniku svého vysněného domova. Vše bude záležet na vašich požadavcích a na společně domluvené spolupráci. Po celou dobu vám bude k ruce tým zkušených odborníků, který je připraven vám poradit a zodpovědět veškeré dotazy.

Máte jinou otázku?

Ozvěte se, rádi vám zodpovíme všechny dotazy.
Kde sídlíme?

Volejte PO-PÁ 7-16 hod.

+420 377 915 317

nebo napište na

palis@palis.cz