Dřevostavby na klíč

  • Dřevostavby

Od stromu k domu

I po více než 30 letech fungování naší firmy se opíráme o stále stejné hodnoty jako na začátku: individuální přístup k zákazníkovi, vysoká kvalita řemeslné práce a výborné architektonické řešení. To vše denně promítáme do naší práce a zákazníkovi dodáváme vždy jen takový dům, ve kterém bychom sami bydleli.

Ukážeme vám celý proces od stromu k domu. Sjednejme si schůzku.

4 měsíce od zahájení stavby bydlíte.

Jsme tu pro vás již od roku 1991.

Plníme všechna vaše individuální přání.

Často se ptáte ...

Mezi hlavní výhody montovaných dřevostaveb patří zejména fakt, že je lze bezpečně postavit skoro v jakémkoliv ročním období, a to velmi rychle. Stavba domu jako takového trvá v průměru tři až čtyři měsíce. Dobu smontování domu mohou oddálit nebo prodloužit pouze velmi nepříznivé klimatické podmínky. Vlhko montáži dřevěného domu neprospívá a bude-li vám někdy nějaká firma tvrdit opak, vezměte rychle nohy na ramena.

Dřevostavby od nás mají obvodový plášť s velmi dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi, díky čemuž se vám sníží náklady na vytápění a chlazení domu. Dnes energeticky úspornější stavbu ocení každý.

Dřevostavby splňují ekologické požadavky a při jejich zhotovení se využívají obnovitelné zdroje. Zpracování dřeva není tak náročné na spotřebu energií oproti výrobě jiných stavebních materiálů. Ať už mluvíme o oceli, betonu nebo cihlách.

Náš provoz je komplexní, naše výroba je bezezbytková a poslední zbytky dřeva využijeme k energetickým účelům.

Z pohledu finanční náročnosti jsou v případě kvalitnějších dřevostaveb ceny velmi podobné až srovnatelné s cenou zděných domů. Obecně ale platí, že dřevostavby jsou stále cenově příznivější, dostupnější a hlavně energeticky úspornější.

Uvedené ceny na webu jsou pouze orientační, vše se mění ve vztahu ke konkrétním požadavkům stavebníků. Přesnější cenovou rozvahu pro váš budoucí domov uděláme na společné osobní schůzce.

Jsme specifičtí naším přístupem. Neprovedeme vás nejmodernějším showroomem, zato vám můžeme představit celý proces výroby. Ukážeme vám prostory, kde vyrábíme, stejně tak lze nahlédnout na postup montáže. V případě zájmu vás vezmeme na prohlídku domu ve výstavbě nebo do dokončeného obývaného domu.

V naší firmě vzniká vše, doslova "od stromu po dům", bez nutnosti dalších subdodavatelů, za pomoci nejmodernějších strojů. Jen tak dokážeme stále plnit naše vysoké standardy kvality. A to uvidíte na vlastní oči.


Jak poznáte kvalitní dřevostavbu?

Výběr vhodného dodavatele citelně ušetří nejen vaše nervy, ale i vaši peněženku – vyhnete se mnoha nákladným a zdlouhavým opravám. Při výběru kvalitní dřevostavby je potřeba zvážit několik klíčových faktorů. Důležitá je životnost staveb, kterou ovlivňuje kvalita dřeva a správná údržba. Vhodná tepelná izolace je zásadní pro úsporu energie a komfort bydlení, navíc redukuje hlučnost.

Používáme jen a pouze nezávadné materiály. Především modřínové a smrkové dřevo zpracováváme na naší pile, skládáme a dřevostavby kompletujeme přímo u nás a na pozemku zákazníka. Stavíme z německého dřevovlákna, využíváme vysoce odolné omítkové systémy od německého výrobce. Domy doplňujeme německou OSB deskou značky EGGER, které zajišťují ty nejlepší vlastnosti. V našich halách najdete nejmodernější stroje (např. CNC obráběcí stroj Hundegger K2i). Využíváme difuzně otevřeného systému, který prodlužuje životnost dřevostaveb díky výměně vodní páry mezi vrstvami a snižuje riziko plísní a vlhkosti. Váš dům tak bude “dýchat”. Dřevostavby jsou připravené na instalaci fotovoltaiky, která snižuje energetickou náročnost.S čím dalším vám pomůžeme?

Navštivte nás

Rádi vás provedeme celou výrobou.
Kde sídlíme?

Volejte PO-PÁ 7-16 hod.

+420 377 915 317

nebo napište na

palis@palis.cz