Vyvýšené dřevěné záhony - Palis VARIOGROW


Tyto produkty můžete zakoupit na našem e-shopu

Povyšte estetiku vaší zahrady na vyšší úroveň s robustními vyvýšenými záhony od nás!

Líbí se vám představa krásně rozkvetlých květin nebo bylinek, které následně provoní vaši kuchyni, přímo u vašeho domu? Ať už na terase nebo kdekoliv na zahrádce? Tato místa mají také sloužit jako dekorativní prvek vašeho domu? Tak přesně pro vás máme kvalitní vyvýšené záhony!

Výhod, proč si pořídit vyvýšené záhonky od nás, je hned několik. Zkrášlíte jimi okolí domu, pohodlně v nich můžete pěstovat co si přejete, i pokud nemáte na daném místě dostatek zeminy (např. zámková dlažba, drenáž apod.). Záhonky se i v chladném počasí navíc krásně prohřejí ze všech stran, nezamrzají od země, lze je jednoduše zabalit, a tím rostlinám vytvořit požadované podmínky pro různá období. Jsou také odolné proti většině škůdců (krtci, hlemýždi a další). Díky jejich robustnosti se nemusíte bát odcizení nebo jiného počinu vandalství. Vydrží i nepřízeň počasí a ani vichřice s nimi nepohne.

Přesto jedním z hlavních benefitů vyvýšených záhonů je právě jejich výška, která šetří vaše záda. Už žádné bolesti z neustálého ohýbání a shýbání. Čerstvé bylinky rovnou na váš jídelní stůl nebo květiny do vázy přímo v úrovní vašich rukou.

Tak vzhůru do pohodlného zahradničení, které může být i velmi estetické!

Zaujala vás naše nabídka?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv.
Kde sídlíme?

Volejte PO-PÁ 7-16 hod.

+420 377 915 317

nebo napište na

palis@palis.cz