O společnosti PALIS Plzeň

Jsme rodinná firma, která vznikla roku 1991 tzv. “na zelené louce” a díky úsilí a poctivé práci dnes máme na kontě několik set komplexně dodaných domů, které mohou naši zákazníci nazývat domovem.

Od založení jsme ušli dlouhou cestu, od technologií až po šíři našeho týmu. Nyní jsme si naprosto jisti, že dokážeme vyjít vstříc každému vašemu přání a specifickým požadavkům. V naší firmě vzniká vše, doslova “od stromu po dům”, bez nutnosti dalších subdodavatelů, za pomoci nejmodernějších strojů. Jen tak dokážeme stále plnit naše vysoké standardy kvality.

Jsme členem Asociace dodavatelů montovaných domů, pravidelně inovujeme a zároveň stále držíme linku tradice. Postaráme se o vše, od zařízení studie, stavebního povolení až po předání klíčů. Jste pro nás na prvním místě, vy si jen užívejte proces vzniku svého vysněného domova.

Jsme specifičtí naším přístupem. Na schůzku nepřijdeme v saku a kravatě, ani vás neprovedeme nejmodernějším showroomem. Zato vám ale garantujeme, že jednáme na rovinu, jsme v oboru odborníci, poctivé práci se dřevem se věnujeme už více než 3 dekády a že s výsledkem budete opravdu spokojeni.

Slovo majitele
Slovo majitele

Jsem hrdý, že se i po více než 30 letech fungování naší firmy opíráme o stále stejné hodnoty jako na začátku:

  • individuální přístup k zákazníkovi
  • vysoká kvalita řemeslné práce
  • výborné architektonické řešení

To vše denně promítáme do naší práce a zákazníkovi dodáváme vždy jen takový dům, ve kterém bychom sami bydleli.

 

Od stromu k domu

Heslo, které stále dodržujeme a z něhož pramení naše hlavní výhoda.
Vlastní moderní pily, stroje a frézky (nejčastěji značky Hundegger) přímo v sídle firmy nám umožňují zabezpečit nejen kvalitu, ale i kontrolu nad každým krokem výroby. Zpracováváme dřevo s precizností a péčí, abychom zajistili, že naše dřevostavby splňují nejvyšší standardy. Každý kus dřeva prochází důkladným procesem dohledu odborníků, aby vaše domy byly nejen krásné, ale i trvanlivé a spolehlivé.