Rodinná firma PALIS byla založena v roce 1991 jako společnost zpracovávající dřevní hmotu na tesařské a truhlářské výrobky a polotovary. Firma nevznikla privatizací žádného státního podniku, ale byla založena zcela transparentně na „zelené louce“ za pomoci později splaceného úvěru.

Postupem času byla firma rozšiřována a modernizována a dnes disponuje  veškerým moderním zařízením na zpracování dřeva. Ve vlastním provozu je produkováno stavební řezivohoblovaný a lepený program. V moderních halách s jeřábovou dráhou jsou vyráběny prefabrikované stavební dílce na bázi dřeva, z nichž jsou následně stavěny moderní dřevostavby.

Firma stála vždy na straně technického pokroku a jako jedna z prvních začala již před 20 lety stavět dnes tak moderní difúzně otevřené konstrukce.

Spolupráce s předními architekty dala vzniknout nevšedním domům s vynikajícími stavebně-fyzikálními vlastnostmi, výborným architektonickým řešením a tradičně vysokou kvalitou řemeslné práce.

Kromě dřevostaveb je firma výrobcem kvalitních dětských hřišť a prvků krajinářské architektury.

 

  • zaměstnáváme 54 vlastních spolupracovníků
  • dosahujeme ročního obratu 120 milionů korun
  • více než 300 realizovaných staveb

 

Firma získala za dobu své existence řadu ocenění na mezinárodních veletrzích, několik nominací na stavbu roku a v roce 2018 dokonce 1.místo - Stavba roku Plzeňského kraje 2018 a je držitelem českého rekordu ve stavbě domu za 20 hodin a 40 minut.Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv ...