Individuální dřevostavby

Domov snů na míru

Splníme i váš sen o bydlení s vůní dřeva, stejně jako již více než 300 rodinám i jednotlivcům před vámi.

  • Každá rodina má jiný životní styl.
  • Každý pozemek je jiný.
  • Regulativy v různých lokalitách mohou být rozdílné.

To vše bereme v potaz a nabízíme vám jedinečnou možnost zařídit si vlastní bydlení s vůní dřeva dle vašich konkrétních požadavků.

Jak probíhá realizace individuálního domu?

1

Architektonický návrh

Dům vytváří architekt v úzké součinosti s investorem na základě jeho požadavků.

2

Předběžný nabídkový rozpočet

Na základě architektonického návrhu zpracuje naše firma předběžný rozpočet.

3

Projekt pro stavební povolení

zpracuje dle dohody s investorem buď sám tvůrce architektonického návrhu, nebo naše firma nebo kterýkoliv jiný projektant.

4

Definitivní neměnný rozpočet stavby

Prováděcí projekt zpracuje naše firma a jeho součástí je definitivní neměnný rozpočet stavby.

Ukážeme vám celý proces od stromu k domu. Sjednejme si schůzku.

4 měsíce od zahájení stavby bydlíte.

Jsme tu pro vás již od roku 1991.

Plníme všechna vaše individuální přání.

Často se ptáte ...

Mezi hlavní výhody montovaných dřevostaveb patří zejména fakt, že je lze bezpečně postavit skoro v jakémkoliv ročním období, a to velmi rychle. Stavba domu jako takového trvá v průměru tři až čtyři měsíce. Dobu smontování domu mohou oddálit nebo prodloužit pouze velmi nepříznivé klimatické podmínky. Vlhko montáži dřevěného domu neprospívá a bude-li vám někdy nějaká firma tvrdit opak, vezměte rychle nohy na ramena.

Dřevostavby od nás mají obvodový plášť s velmi dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi, díky čemuž se vám sníží náklady na vytápění a chlazení domu. Dnes energeticky úspornější stavbu ocení každý.

Dřevostavby splňují ekologické požadavky a při jejich zhotovení se využívají obnovitelné zdroje. Zpracování dřeva není tak náročné na spotřebu energií oproti výrobě jiných stavebních materiálů. Ať už mluvíme o oceli, betonu nebo cihlách.

Náš provoz je komplexní, naše výroba je bezezbytková a poslední zbytky dřeva využijeme k energetickým účelům.

Z pohledu finanční náročnosti jsou v případě kvalitnějších dřevostaveb ceny velmi podobné až srovnatelné s cenou zděných domů. Obecně ale platí, že dřevostavby jsou stále cenově příznivější, dostupnější a hlavně energeticky úspornější.

Uvedené ceny na webu jsou pouze orientační, vše se mění ve vztahu ke konkrétním požadavkům stavebníků. Přesnější cenovou rozvahu pro váš budoucí domov uděláme na společné osobní schůzce.

Nabízíme vám kompletní servis pro stavbu domu. Rádi připravíme studii domu, dokumentaci pro stavební řízení, zajistíme inženýring pro stavební povolení a dům předáme v provedení na klíč. Jste pro nás na prvním místě, vy si jen můžete užívat proces vzniku svého vysněného domova. Vše bude záležet na vašich požadavcích a na společně domluvené spolupráci. Po celou dobu vám bude k ruce tým zkušených odborníků, který je připraven vám poradit a zodpovědět veškeré dotazy.


S čím dalším vám můžeme pomoci?

Navštivte nás

Rádi vás provedeme celou výrobou
Kde sídlíme?

Volejte PO-PÁ 7-16 hod.

+420 377 915 317

nebo napište na

palis@palis.cz